Поводом обележавања Светског дана музике, у Концертној дворани Центар за културу Смедерево одржан је концерт „Шлагери вечности“, који је публици приредио вече испуњено мелодијама које одолевају времену.
Пред публиком су наступили Љубица Вранеш и Драгољуб Бајић, уз музичку пратњу ансамбла „Мушкалица“, водећи посетиоце на музичко путовање кроз најлепше шлагере који су обележили различите генерације.
Фото: Иван Веселиновић










